7 Kasım 2015 Cumartesi

MİM MİM MİİİMM ^^^ GÜNE NASIL BAŞLARIM    Merhaba arkadaşlar nasılsınız ? ben iyiyim çok şükür. şu anda ders boş ve bende boş dersi değerlendireyim dedim. tabi ki ders çalışarak değil . bu yazıyı yazarak ve müzik dinleyerek. neyse soru zaten başlıktan da anlayacağınız üzere güne nasıl başlarım ? 

    vallahi güzel başlarım demek istiyorum ama tabi ki yalan haftanın 5 günü 6.30' ta kalktığım için. aslında erken yatsam sorun olmaz da maalesef ki gece takılmaya bayılırım. bu yüzden benim erkenim gece 12.00 dir. e bir de uykuyu çok seven bir insanım, düşünün halimi. hafta sonları sabah 10' dan aşağı kalkmam zaten. bir hafta sonum var onu da erken kalkarak mahvedemem doğrusu. bu yüzden 2' ye ayıracağım. ee öğrencinin hali bir başka olur :) 
                            

   ilk olarak hafta içi sabahları o güzelim yatağımdan ayrılmak ayrı bir işkence. onu atlatınca genellikle namaz kılarım - bazen kaçırsamda - sonra da hazırlanıp okula giderim zaten. sabah kahvaltı yapamıyorum çünkü yersem istifra ederim midem kaldırmıyor. aslında yemeden de midem bulanıyor da o da ayrı bir konu. 
               
                  
  hafta sonları çok mutlu bir şekilde uyanırım. 1 saat boyunca uyanık olduğum halde yatakta uyuyor numarası yaparım - çaktırmayın kimse bilmiyor - ama gerçekten çok eğlenceli, sonra da kahvaltı yaparak güzel bir güne başlarım. 
                              

  mimi burada sonlandırıp hepinize iyi günler dilerim. bir sonra ki yazımda görüşmek üzere... 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder